راه ماندگاری
موسسه خيريه مهر ماندگار

موسسه خيريه مهر ماندگار

موسسه خيريه مهر ماندگار

اعتیاد-

معرفی:
مؤسسه خيريه مهر ماندگار از سال1386با نام و ياد خداوند متعال و تلاش و همياري جمعي از نيكوكاران، فعاليت خود را با هدف كمك رساني و حمايت از خانواده‌هاي نيازمند و بي‌سرپرست آغاز و در سال 1387 رسمآ به ثبت رسيده است. مسئولين موسسه از سال 1387تا كنون در كنار فعاليتهاي حمايتي خود، نگهداري تعدادي از فرزندان بي‌سرپرست را نيز بر عهده گرفته‌اند. اين خيريه از معدود مراكزي است كه وظيفه خطير نگهداري شبانه‌روزي از فرزندان بي‌سرپرست ( دختر ) را تحت نظارت سازمان بهزيستي بر عهده دارد و خدمات متنوع رفاهي ، فرهنگي ، آموزشي ، تربيتي و بهداشتي را به آنان ارائه مي‌دهد. در حال حاضر 14 دختر 6تا 18 سال به طور شبانه‌روزي در اين خيريه نگهداري مي شوند و بيش از 20 خانواده نيازمند تحت پوشش كمكهاي حمايتي موسسه هستند كه از خدمات آن بصورت غیرمستقیم بهره‌مند مي‌شوند. تعداد زيادي از اين افراد را خانواده‌ي معلولين و سالمندان تشكيل مي‌دهند. خيريه مهرماندگار نهادي غيردولتي و كاملا مردمي است كه كليه هزينه‌هاي آن توسط افراد نيكوكار تامين مي‌شود.

اطلاعات تماس موسسه خيريه مهر ماندگار

 • نام موسس:
 • آدرس:استان خراسان جنوبی-بیرجند مقابل پارک آزادی بین جمهوری 3 و خیابان قائم – طبقه فوقانی پخش رنگ محمّد زاده
 • تلفن:2210932
 • نمابر:
 • وب سایت: موسسه خيريه مهر ماندگار
 • پست الکترونیک:mandegarmehr@gmail.com
 • نوع جلب همکاری: کمکهای نقدی وغیر نقدی
  نيكوكاران محترم مي‌توانند كمكهاي نقدي خود را به شماره حساب سیبا 0104994494007 نزدبانك ملی شعبه مدرس بیرجند واريز نموده و يا مستقيما به محل مؤسسه واقع در بیرجند مقابل پارک آزادی بین جمهوری 3 و خیابان قائم – طبقه فوقانی پخش رنگ محمّد زاده ،مراجعه و كمكهاي خود را تحويل داده و رسيد دريافت نمايند.
  كمكهاي غير نقدي
  خيرين محترم مي‌توانند با مراجعه به محل دفترخيريه هداياي غيرنقدي و اجناس اهدايي خود را در اختيار مسئولين قرار دهند تا اين هدايا به دست كودكان يا خانواده‌هاي نيازمند رسانده شود. در اينگونه موارد بهتر است از قبل باشماره تلفن 2210932 دفتر خيريه هماهنگي لازم به عمل آيد.
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.