راه ماندگاری
موسسه حمايتي خانه مهر كودكان

موسسه حمايتي خانه مهر كودكان

موسسه حمايتي خانه مهر كودكان

سالمندان-معلولین-ایتام-ایجاد فرصت اشتغال-

درباره  موسسه:
موسسه حمایتی خانه مهر کودکان سازمانی مستقل ، غیر دولتی ، غیر سیاسی و غیر انتفاعی است که آموزش کودکان و نوجوانان محروم از تحصیل، آموزش کودکان کار و خیابان، حرفه آموزی به زنان سرپرست خانوار ، ایجاد کارگاه های خود اشتغالی ، کمک های عملی به خانواده های آسیب دیده و آسیب پذیر از جمله فعالیت های موسسه می باشد. اولین ساختمان پذیرای کودکان ، خانه کودک مهر است که مدیریت آن را خانم ژیلا بشیری وآقای مهدی بشیری بر عهده دارند . ایشان سالهاست که در امور حمایت از کودکان کار فعال بوده و مدت پنج سال نیز مدیریت خانه کودک ناصر خسرو ( آموزش کودکان و نوجوانان مهاجر و فاقد شناسنامه ایرانی و افغان) واقع در خیابان ناصر خسرو تهران را با موفقیت عهده دار بوده اند.
اهداف و فعالیت های موسسه
اهداف :
 موسسه حمایتی خانه مهر کودکان سازمانی است مستقل ، غیر دولتی ، غیر سیاسی و غیر انتفاعی که هدف اصلی آن همانگونه که در اساسنامه آمده است تبلیغ و ترویج اصول و مفاد پیمان نامه جهانی حقوق کودک ، حمایت صحیح و توانمند سازی موثر کودکان در وضعیت دشوار ، کودکان کار و خیابان و زنان سرپرست خانوار و خانواده های آسیب پذیر با رویکرد اجتماع محور و جلب مشارکت های آگاهانه و صمیمانه افراد جامعه، سازمان های محلی و منطقه ای مسئول می باشد تا با شناسائی آسیب های اجتماعی در ارائه الگوی اولیه برای فعالیت های مردمی و روش مشارکت جویانه در پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی و توانمند شدن افراد تلاش نموده و سعی وافری در بهبود ارتقاء سطح زیست محیط شهروندان بعمل میاورد.
فعالیت ها :
کلیه فعالیت ها و امور سازمان غیر سیاسی و غیر انتفاعی است که ضمن رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مربوط به آموزش و هدایت تحصیلی کودکان و نوجوانان در وضعیت دشوار و آموزش کودکان کار و خیابان با تکیه بر اصل تربیت به سوی کمال ، ساماندهی و توانمند سازی و حرفه آموزی کودکان کار و خیابان و زنان سرپرست خانوار ، ایجاد کارگاه های خود اشتغالی به روش انتخابی و مهارتی ، کمک های عملی به خانواده های آسیب دیده و آسیب پذیر و ارائه خدمات مشاوره ای و ارتقاء سطح دانش سلامت جسمی ، روانی و اجتماعی خانواده ها تلاش می کند.
شماره حساب:
کد شعبه : ۰۱۱۴ – ملی قیام
 شماره حساب جاری : ۰۱۰۵۳۳۵۷۱۸۰۰۴
شماره شبا حساب جاری : IR860170000000105335718004
 شماره کارت بانک ملی: ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۱۷۰۹۲
 هر دو حساب به نام مؤسسه حمایتی خانه مهر کودکان می باشد.

اطلاعات تماس موسسه حمايتي خانه مهر كودكان

  • نام موسس:
  • آدرس:تهران، خیابان شوش – میدان هرندی(دروازه غار) – پشت فرهنگسرای خواجوی کرمانی – جنب مسجد الزهرا - پلاک ۴۳
  • تلفن:021-55810579-55808898
  • نمابر:
  • وب سایت: موسسه حمايتي خانه مهر كودكان
  • پست الکترونیک:info@mehrhouse.com
  • نوع جلب همکاری:کمک نقدی و غیرنقدی(بعنوان مثال:فعالیت در بخش آموزش خانه کودک مهر)
شما هنوز وارد حساب کاربری خود نشده اید

کاربر گرامی؛ برای فعالیت در سایت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

ورود به حساب کاربری / عضویت
عنوان دیالوگ در اینجا قرار می گیرد

متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد. متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.متن دیالوگ در اینجا قرار میگیرد.